TREAT.ME Kevin Murphy

Podstawą profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych TREAT.ME marki KEVIN.MURPHY są technologie wykorzystywane do pielęgnacji skóry, które zapewniające głębokie nawilżenie, regenerację oraz blask.
Zaprojektowana dla zabiegów salonowych linia TREAT.ME zawiera zabiegi zwiększające wytrzymałość włosów, wykorzystujące najlepsze składniki naturalne wraz z technologią pielęgnacji skóry. Użycie składników w formie molekularnej pomaga na głębszą i lepszą penetrację kory włosa, lepsze odżywienie i długotrwałe rezultaty. Składniki potrzebne do zabiegu są przechowywane w oddzielnych butelkach, aby wyeliminować potrzebę użycia stabilizatora chemicznego, który mógłby odebrać „siłę życiową” produktu. Składniki aktywne miesza się ze sobą dopiero bezpośrednio przed aplikacją. W ten sposób uzyskuje się maksymalny efekt natychmiastowej reakcji pomiędzy substancjami. Tego rodzaju reakcji nie uzyskamy aplikując gotowy krem z tuby. Pracując na poziomie molekularnym lepiej poprawiamy strukturę, blask, nawilżenie i ogólną kondycję włosów i skóry głowy. Pozbywamy się martwego naskórka i szorstkości dzięki zastosowaniu AHA, oraz przywracamy utracone nawilżenie i siłę, tak aby włosy stały się miękkie w dotyku i lśniące. Zabieg TREAT.ME dobiera się do potrzeb i problemu indywidualnego klienta. Każdy bazuje na linii głównej, bagotoskładnikowej ampułce aktywowanej Eliksirem ( oprócz KMX) i rozpoczyna się od oczyszczenia włosów szamponem pilingującym MAXI.WASH, który przygotowuje włosy do aplikacji innych produktów.

Do wyboru jest aż 8 profesjonalnych zabiegów:

  1. TREAT.ME MOISTURE- zabieg głęboko nawilżający wykorzystujący linie Hydrate.me oraz aktywną ampułkę MOISTURE
  2. TREAT.ME STRENGTH- zabieg wzmacniający dla włosów cienkich i delikatnych bazujący na linii Angel i wysokoskoncentrowanej ampułce STRENGTH
  3. ANTI-AGEING zabieg przeciwstarzeniowy
  4. DENSIFYING & STRENGTHENING zabieg pogrubiający włosy cienkie I wypadające.
  5. BRIGHTEN & STRENGTHEN WITH BLONDE.ANGEL zabieg eliminujący żółte refleksy do włosów blond i siwych.
  6. ANGEL KMX zabieg dla włosów bardzo cienkich, którym brakuje objętości.
  7. HYDRATE-ME KMX do suchych i łamliwych włosów.
  8. LUXURY KMX do włosów, grubych, suchych i kręconych

TREAT.ME MOISTURE

murphy_1 Dla włosów suchych, kręconych lub zniszczonych zabiegami chemicznymi. Dodaj swoim włosom nawilżenia, blasku i miękkości bez ich obciążania, dzięki tej spersonalizowanej kuracji oferowanej w salonie. Cenne olejki i ekstrakty roślinne nie tylko nawilżają, regenerują i poprawiają strukturę włosów, ale również odbudują je od środka. Włosy stają się podatne na układanie i odżywione.

TREAT.ME STRENGTH

murphy_2 Dla włosów w złej kondycji – słabych, łamliwych i zniszczonych. Przywróć włosom siłę, grubość i elastyczność, stosując mieszankę protein i aminokwasów. Ta dostosowana do indywidualnych potrzeb kuracja rozwiązuje problemy słabych, łamliwych i uszkodzonych włosów. W rezultacie odzyskują one witalność, stają się bardziej elastyczne, pełne objętości i odporne na uszkodzenia.

ANTI-AGEING

murphy_3 Dla włosów osłabionych w wyniku działania hormonów, środowiska lub substancji chemicznych. Przywróć młodzieńczy blask i odporność suchym, zniszczonym i starzejącym się włosom. Zainspirowany unikalnymi regenerującymi i ochronnymi właściwościami kwiatu Immortelle, oferowany w salonach rytuał obejmuje masaż sensoryczny. Wykorzystanie kosmetyków z serii YOUNG.AGAIN powoli przywrócić Twoim włosom dawny blask, sprężystość, siłę oraz sprawi, że będą one podatne na stylizację.

DENSIFYING & STRENGTHENING

murphy_4 Dla włosów cienkich, słabych lub wypadających. Pobudź wzrost włosów oraz odbuduj ich gęstość i siłę dzięki tej oferowanej w salonach kuracji, która wzmocni i odżywi Twoje włosy. Technologia wykorzystywana do zagęszczania i przedłużania rzęs sprawi, że Twoje włosy będą pogrubione i gęstsze, dodatkowo zawarty w produktach wyciąg z pietruszki zapobiega wypadaniu i przyśpiesza wzrost włosów. Zabieg obejmuje masaż sensoryczny.

BRIGHTEN & STRENGTHEN WITH BLONDE.ANGEL

murphy_5 Dla włosów blond i siwych o matowej barwie, suchych i pozbawionych życia. Odśwież i rozświetl matowe odcienie blondu lub siwizny, jednocześnie dodając swoim włosom siły i blasku bez ich obciążania. Substancje optycznie rozjaśniające poprawią wygląd miedzianych i żółtawych odcieni, podczas gdy wyciąg z nasion jojoba, kwiatu lawendy i oleju lnianego nawilżą i wygładzą włosy, zapobiegając ich przesuszaniu.

ANGEL KMX

murphy_6 Dla cienkich i delikatnych włosów, osłabionych i pozbawionych życia. Zwiększ objętość i zintensyfikuj odbudowę komórkową włosów i skóry głowy dzięki tej pogrubiająco-nawilżającej terapii. Cienkie, pozbawione życia i suche włosy staną się grubsze, bardziej lśniące, zyskają objętość i staną się bardziej podatne na stylizację.

HYDRATE-ME KMX

murphy_7 Do włosów suchych, słabych, łamliwych. Przywróć właściwy poziom nawilżenia i nadaj blask włosom, dzięki nawilżającej terapii wykorzystującej mieszankę witamin, olejków i lipidów, które wygładzą strukturę włosów, odbudowując jednocześnie ich powierzchnię. Zapewnij swoim włosom odnowę, stosując pełne mocy witaminy C i E połączone ze wspaniałym owocem śliwki kakadu. Składniki te nawilżą Twoje włosy, zwiększą ich naturalny blask i sprawią, że staną się bardziej podatne na stylizację.

LUXURY KMX

murphy_8 Do włosów grubych, suchych i niesfornych. Zapanuj nad szorstkimi, kręconymi i przesuszonymi włosami dzięki tej niezwykle bogatej i odżywczej kuracji. Dzięki naturalnym składnikom takim, jak masło murumuru czy olej z orzecha kukui zapewniającymi odpowiednią równowagę hydrolipidową, nawilżenie, miękkość i naturalny blask, Twoje włosy natychmiast staną się gładkie i podatne na stylizację.